Home

soartă molipsitor La fel de rapid ca un flash sorana cirstea roma chelnerul A fierbe oblong

Tenis: Sorana Cîrstea a pierdut în turul al doilea la Roma (WTA) | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea a pierdut în turul al doilea la Roma (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea a muncit din greu! Românca continuă la Roma

Sorana Cîrstea, întrebată dacă pregătește o ofertă pentru Darren Cahill!  Detaliul care i-a dat de gol în timpul turneului de la Roma - B1TV.ro
Sorana Cîrstea, întrebată dacă pregătește o ofertă pentru Darren Cahill! Detaliul care i-a dat de gol în timpul turneului de la Roma - B1TV.ro

WTA Roma 2023 | Sorana Cîrstea, reacție acidă după eșecul cu Jelena  Ostapenko | Sport.ro
WTA Roma 2023 | Sorana Cîrstea, reacție acidă după eșecul cu Jelena Ostapenko | Sport.ro

Sorana Cîrstea, calificare chinuită în turul al doilea la WTA Roma, în fața  locului 102 mondial - HotNews.ro
Sorana Cîrstea, calificare chinuită în turul al doilea la WTA Roma, în fața locului 102 mondial - HotNews.ro

WTA ROMA. Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur la Roma după un meci de  trei seturi
WTA ROMA. Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur la Roma după un meci de trei seturi

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la turneul de la Roma -  11.05.2023 | BURSA.RO
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la turneul de la Roma - 11.05.2023 | BURSA.RO

Victorie importantă pentru Sorana Cîrstea la Roma! A întors scorul după ce  a pierdut primul set | Sport.ro
Victorie importantă pentru Sorana Cîrstea la Roma! A întors scorul după ce a pierdut primul set | Sport.ro

Sorana Cîrstea s-a retras de la Roma Open! Care a fost motivul - Realitatea  Sportiva
Sorana Cîrstea s-a retras de la Roma Open! Care a fost motivul - Realitatea Sportiva

Sorana Cîrstea, învinsă de Jelena Ostapenko în turul II la Roma!

Anunțul momentului despre Sorana Cîrstea! S-a aflat la ce oră este duelul  din turul secund de la Roma. Se duelează cu coșmarul Simonei Halep -  Sportbull
Anunțul momentului despre Sorana Cîrstea! S-a aflat la ce oră este duelul din turul secund de la Roma. Se duelează cu coșmarul Simonei Halep - Sportbull

Sorana Cîrstea, prima reacție după ce a făcut scandal la Roma

Video | Sorana Cîrstea, Ana Bogdan și Gabriela Ruse s-au calificat în turul  2 la WTA Roma
Video | Sorana Cîrstea, Ana Bogdan și Gabriela Ruse s-au calificat în turul 2 la WTA Roma

Tenis: Victorie muncită pentru Sorana Cîrstea în primul tur la Roma (WTA) |  Press Online
Tenis: Victorie muncită pentru Sorana Cîrstea în primul tur la Roma (WTA) | Press Online

Sorana Cîrstea a plecat răvășită de la Roma. Ce poze i-a făcut Ion Țiriac  FOTO
Sorana Cîrstea a plecat răvășită de la Roma. Ce poze i-a făcut Ion Țiriac FOTO

WTA Roma: Sorana Cîrstea, eliminată în turul doi de o campioană de Grand  Slam - HotNews.ro
WTA Roma: Sorana Cîrstea, eliminată în turul doi de o campioană de Grand Slam - HotNews.ro

Anunţul momentului pentru Sorana Cîrstea! Românca şi-a aflat prima  adversară de la Roma. Marş forţat spre un nou trofeu - Sportbull
Anunţul momentului pentru Sorana Cîrstea! Românca şi-a aflat prima adversară de la Roma. Marş forţat spre un nou trofeu - Sportbull

Sorana Cîrstea, eliminată în turul doi la Roma. A salvat şase mingi de meci  în setul decisiv cu Ostapenko, dar nu şi pe a şaptea
Sorana Cîrstea, eliminată în turul doi la Roma. A salvat şase mingi de meci în setul decisiv cu Ostapenko, dar nu şi pe a şaptea

Sorana Cîrstea completează careul de ași al României la turneul Masters  1000 de la Roma
Sorana Cîrstea completează careul de ași al României la turneul Masters 1000 de la Roma

Sorana Cîrstea a cedat nervos în timpul jocului cu Jelena Ostapenko de la  Roma. Ce a deranjat-o pe româncă. „Este absolut de rahat! Știi, nu?”. Video  - Fanatik.ro
Sorana Cîrstea a cedat nervos în timpul jocului cu Jelena Ostapenko de la Roma. Ce a deranjat-o pe româncă. „Este absolut de rahat! Știi, nu?”. Video - Fanatik.ro

Sorana Cîrstea - Ons Jabeur 0-6, 6-7(1), în turul I la Roma. "Sori" s-a  trezit în setul secund, dar a cedat în tie-break - Playsport
Sorana Cîrstea - Ons Jabeur 0-6, 6-7(1), în turul I la Roma. "Sori" s-a trezit în setul secund, dar a cedat în tie-break - Playsport

Sorana Cîrstea, eliminată în turul 2 de la Roma - spotmedia.ro

Sorana Cirstea, veste trista pentru fani: de ce nu merge la Roma

Sorana Cîrstea, victorie în 3 seturi la Roma » Va juca în turul doi  împotriva coșmarului Simonei Halep
Sorana Cîrstea, victorie în 3 seturi la Roma » Va juca în turul doi împotriva coșmarului Simonei Halep