Home

weekend Apăsați Ușor de înțeles simona halep la roma Suna inapoi Inspecţie simplu

Simona Halep a câștigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat -  Stirileprotv.ro
Simona Halep a câștigat turneul de la Roma. Pliskova a abandonat - Stirileprotv.ro

Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu Cornet

Simona Halep s-a accidentat și a abandonat în meciul cu Angelique Kerber de  la Roma - spotmedia.ro
Simona Halep s-a accidentat și a abandonat în meciul cu Angelique Kerber de la Roma - spotmedia.ro

Veste bună pentru Simona Halep » A scăpat de un nume mare în drumul spre  trofeul de la Roma
Veste bună pentru Simona Halep » A scăpat de un nume mare în drumul spre trofeul de la Roma

Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse  a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24
Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24

Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul  ajutată de staff-ul medical | Digi24
Simona Halep a abandonat în primul meci de la Roma. A părăsit terenul ajutată de staff-ul medical | Digi24

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea  pentru a-și apăra titlul - Eurosport
Simona Halep și-a aflat traseul de la WTA Roma. Misiune extrem de grea pentru a-și apăra titlul - Eurosport

Simona Halep a câştigat turneul de la Roma, după ce Karolina Pliskova a  abandonat meciul
Simona Halep a câştigat turneul de la Roma, după ce Karolina Pliskova a abandonat meciul

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea trofeului de la WTA Roma

Când se joacă Simona Halep - Danielle Collins în turul 2 la WTA Roma! Ora  de start a confruntării - Fanatik.ro
Când se joacă Simona Halep - Danielle Collins în turul 2 la WTA Roma! Ora de start a confruntării - Fanatik.ro

Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma |  Observatornews.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma | Observatornews.ro

Super-victorie! Simona Halep s-a calificat în optimile turneului de la Roma

Simona Halep mai primește și vești bune! Ce s-a întâmplat, astăzi, în  turneul de la Roma
Simona Halep mai primește și vești bune! Ce s-a întâmplat, astăzi, în turneul de la Roma

Simona Halep şi Alize Cornet, schimb senzaţional la Roma! Franţuzoaica a  început să râdă la final - Antena Sport
Simona Halep şi Alize Cornet, schimb senzaţional la Roma! Franţuzoaica a început să râdă la final - Antena Sport

We Love Sport Simona Halep Eliminare dureroasă de la Roma. La propriu

Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine?  La Roma sau Madrid?" - Eurosport
Simona Halep, WTA Roma | A răspuns la întrebarea "Unde te simți mai bine? La Roma sau Madrid?" - Eurosport

Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4, în turul 2 la Roma. Simona se  califică, dar a fost nemulţumită de joc - Playtech Știri
Simona Halep - Jasmine Paolini 6-3, 6-4, în turul 2 la Roma. Simona se califică, dar a fost nemulţumită de joc - Playtech Știri

Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile  mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 - Evenimentul Zilei
Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 - Evenimentul Zilei

Simona Halep: După un RMN la Roma pot confirma că am o mică ruptură la  gamba stângă
Simona Halep: După un RMN la Roma pot confirma că am o mică ruptură la gamba stângă